Готові технічні рішення повітряного опалення

Ми пропонуємо перевірені технічні рішення систем повітряного опалення для економного обігріву великих комерційних, промислових та сільськогосподарських приміщень гарячим повітрям.

В якості теплогенератора використовуються твердопаливні печі піролізного типу з сухим повітряним теплообмінником, можливе встановлення водяного контуру. Обігрів приміщень повітрям від 50 до 4000м.куб.

Піч піролізного типу невибаглива до палива – використовуються продукти деревообробки, солома, лушпиння, кукурудзяні качани, жолуді, тріска, брикет, папір, пелета і т.п.

Печі повітряного обігріву відповідають нормам санітарної та пожежної безпеки, що дозволяє залишати її в режимі опалення на ніч без контролю. Піч може оснащуватися бойлерним модулем для підігріву питної води і системи водяного опалення.

Піч твердопаливна оснащена мікропроцесорним модулем управління опаленням, який автоматично підтримує задану температуру в приміщенні з точністю до 1 град.С і економить дрова.

Для відбору тепла і рівномірного розподілу нагрітого повітря по приміщенню, використовують нагнітаючи вентилятори. Вентилятор подає нагріте повітря з печі під тиском. За допомогою розподільних воздуховодів гаряче повітря подається в віддалені приміщення.

Гаряче повітря може рівномірно розподілятися по всьому приміщенню, або подаватися спрямованим потоком в робочі зони.

Можемо прорахувати повітряне опалення для Вашого приміщення, цеху, складу, ангару, теплиці, ферми, сто, мийки, магазину, церкви, та ін.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!