Буржуйка “Турбіна-500” до 500 м.куб.

Ціни

7500 грн. товщина металу топки 3мм
7850 грн. товщина металу топки 4мм
+2000 грн. водяний контур!

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб.:
500
Товщина металу, мм:
3-4
Вид палива:
дрова, тріска, брикет, папір, пелета, торф, вугілля
Потужність, кВт:
26-30
Довжина дров, мм:
550
Потреба палива, кг\год:
2-4
ККД %:
80
Макс. температура, град С:
90
Потік повітря, м\куб\хв:
15-20
Діаметр димоходу, мм:
160
Висота, мм:
900
Ширина, мм.:
600
Довжина(Глибина), мм:
800
Вага котла(без води), кг:
80-90
Гарантія, роки:
1

Піч “Turbina – 500” конвектор, призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об’ємом до 500 м.куб.

Переваги:

 1. Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок.
  У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами повздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.
 2. Радіатори мають великий об’єм для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю.
  Її конічна форма не має перешкод для потоку повітря, яке проходить по усім стінкам печі та краще прогрівається.
  Така форма є найкращою для роботи без допоміжних чинників, вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу і додають незручності у користуванні.
  Всі радіатори зварені неперервним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони служать як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності металу та печі в цілому.
 3. Більша кількість радіаторів ніж у булер’янів, у них вони стоять через один, це як схрестити пальці, а наша конструкція має у два рази більше радіаторів на таку ж довжину, тобто наші печі потужніші у два рази, тому що дають більше тепла та скоріше нагрівають повітря у приміщенні.
 4. Відсік для золи, совок, вмонтовано у нижній частині печі, він служить як і регулятор подачі кисню з низу при розпалюванні, з ним легко вичищати попіл, та процес обігріву є безперервним. Такого не має у конструкціях булер’ян, що не зручно у користуванні.
 5. Водяний контур також можливо встановити, найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура. Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем, або якщо пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.
 6. Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів, на піч монтується кожух для збору теплого повітря з печі та за допомогою системи труб розводиться по приміщенням під стелею або під дахом. В самих кімнатах видно лише регульовані решітки для виходу та входу повітря. При необхідності, систему транспортування повітря, можливо декорувати термостійкими матеріалами, тому що повітря у трубах може мати температуру до 150 С°

Поради для користування

 • Перед розпалюванням печі, паливо потрібно розкладати рівномірно по всій поверхні колисників, щоб повітря яке заходить з низу, рівномірно обдувало паливо та роздувало вогонь. У подальшому також потрібно розкладати паливо рівномірно, інакше піч потухне, бо повітря буде проходити у місцях не заповнених паливом.
 • Після достатньої кількості жару, потрібно накидати трохи дров та закрити совок-піддувало, тепер піч буде працювати в економному режимі, так як кисень тепер буде надходити не з низу, а через спеціальні канали над дровами, паливо тепер тліє а не горить, а горить тепер газ над паливом.
 • При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, яке горить над дровами, після чого піч краще прогрівається.
 • Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!