Буржуйка “Турбіна-50” до 50 м.куб.

Ціни

2350 грн. товщина металу топки 3мм
2500 грн. товщина металу топки 4мм
+200 грн. захисна решітка

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб:
50
Товщина металу, мм:
3-4
Вид палива:
дрова, відходи деревини, брикети, папір
Потужність, кВт:
5
Потреба палива, кг\год:
1-2
Потік повітря, м\куб\хв:
2-3
Діаметр димоходу, мм:
120
Висота, мм:
700
Ширина, мм:
350
Довжина(Глибина), мм:
450
Вага котла(без води), кг:
27-35
Гарантія, роки:
1

Піч Буржуйка Turbina – 50 з варочною поверхнею призначена для не великих приміщень, таких як: сторожки, гаражі, літні кухні та інші споруди об’ємом до 50 м.куб.

Буржуйка має конічну форму, така конструкція краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі, та краще прогріває ваше помешкання.

Піч піролізного зпалювання, має у дверцях канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

Знизу вмонтований зольний відсік – совок, він служит як регулятор подачі кисню з низу при розпалюванні дров, також з ним легко вибирати попіл.

Поради для користування:

  • При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також, жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Якщо заповнити піч дровами до самого верху, газам не буде місця і вони просто будуть виходити на зовні.
  • Для кращої роботи та економії, вибирайте піч з запасом потужності, на сторінці вказані максимальні показники, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!