Буржуйка “Турбіна-120” до 120 м.куб.

Ціни

3550 грн. товщина металу топки 3мм
3700 грн. товщина металу топки 4мм
500 грн. дрерцята с жаростійкого скла

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб.:
120
Товщина металу, мм:
3-4
Вид палива:
дрова, відходи деревини, брикети
Потужність, кВт:
8-15
Потреба палива, кг\год:
1-3
Діаметр димоходу, мм:
120
Висота, мм:
700
Ширина, мм:
450
Довжина (Глибина), мм:
450
Вага котла (без води), кг.:
32-40
Гарантія, роки:
1

Піч буржуйка з варочною поверхнею “Турбіна – 120” призначена для приміщень об’ємом до 120 м.куб.
Часто використовують у гаражах, на дачах, у житлових будинках, магазинах, у побутових приміщеннях, на виробництвах, на будівельних майданчиках та інших варіантах.

Буржуйка з варочною плитою “Турбіна – 120” найпростіша модель, але дуже зручна та ефективна, має багато переваг від аналогів.

  • Форма буржуйки з низу заострена, така форма дає не тільки тепло від інфрачервоних променів, а також від конвекції, повітря, яке прогрівається від стінок печі та радіаторів, які наварені по стінкам печі суцільним зварним швом. З такою конструкцією буржуйка “Турбіна – 120” більш корисна ніж від стандартних квадратних конструкцій, бо повітря оминає усі стінки буржуйки та нагрівається, згідно цього більше тепла у приміщенні та меньші потреби палива.
  • У буржуйці вмонтований зручний совок (попілозбірник) в який попіл падає одразу, дуже зручно для чистки буржуйки, також являється як і піддув повітря з низу (первинна подача кисню).
  • Також у буржуйці є вторинне зпалювання чадних газів, піроліз, коли піч добре розігрілась, порібно закрити подачу повітря з низу і з цього моменту кисень буде надходити над дровами, змішуючись з газами утворених від тління палива. Така технологія зменшить кількість палива та покращить екологічність викидів у атмосферу.
  • Буржуйка з варочною плитою “Турбіна – 120” компактна та не займає багато місця у приміщенні, а приготування їжі не займає багато часу.
  • Гарний не стандартний дизайн!
    На буржуйки ціна різна, залежно від комплектації!!

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!