Буржуйка “Турбіна-1000” до 1000 м.куб.

Ціни

11900 грн.
13900 грн. з водяним контуром!

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб.:
1000
Товщина металу, мм:
4
Вид палива:
дрова, відходи деревини, брикети,
Середня потреба палива, кг\год:
2-5
Потік повітря, м\куб\хв:
15-25
Діаметр димоходу, мм:
180
Висота, мм:
1400
Ширина, мм:
750
Довжина(Глибина), мм:
750
Вага котла(без води), кг:
160
Гарантія, роки:
1

Повітряний котел “Turbina – 1000” призначений для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО, виробничі приміщення та інші споруди об’ємом до 1000 м.куб.

Піролізна твердопаливна піч радіаторного типу для повітряного обігріву приміщень об’ємом до 1000 м.куб.

Є можливість встановлення водяного теплообмінника для радіаторів, та збільшення обігріву приміщень до 1500 м. куб. Водяний контур збільшить кПд печі, забираючи з вогню додатковий максимум, збільшуючи потужність печі до 50 %. Водяний контур виробляється з товстостінної безшовної труби, та перевіряється під тиском 3 атмосфери.
Сам контур є незалежний від корпусу печі, та може вийматись у випадку пошкодження чи за непотреби, а обігрів приміщення і далі продовжується від конвекції.

Параметри водяного контуру:
Товщина металу мм.: 3
Вага кг: 20 – 30
Потужність кВт: 10 – 20

Застосування наших печей буржуйок довготривалого горіння на дровах:  склади, виробничі приміщення, теплиці, пташники, ферми, СТО, авто-мийки, клуби культури та спорту, кафе, великі будинки, ангари, великі військові намети та інші споруди великих розмірів.

Переваги печі:

  1. Піролізна система, згорання паливних газів розроблена нашими майстрами та не має аналогів серед інших виробників печей та буржуйок;
    У бокових стінках з внутрішньої сторони, є канали для транспортування кисню у паливну камеру, де кисень найкраще змішується по всій довжині печі з газами та загоряється від жару, над дровами по вздовж бокових стінок вогонь підіймається до гори під боковими стінками та прогріває піч з максимальною віддачею тепла.
  2. Радіатори мають великий об’єм та допоміжний внутрішній радіатор для максимального прогрівання повітря з великою швидкістю. Її конічна форма не має перешкод для потоку повітря, яке проходить по усім стінкам печі та краще прогрівається. Така форма є найкращою для роботи без допоміжних чинників, вентиляторів, які залежать від електрики та збільшують собівартість виробу та додають не зручності у користуванні. Всі радіатори зварені непереривним швом, також вони служать як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.
  3. Більша кількість радіаторів ніж у булер’янів, у них вони стоять через один, це як схрестити пальці, а наша конструкція має у два рази більше радіаторів на таку ж довжину, тобто наші печі потужніші у два рази, тому що дають більше тепла та скоріше нагрівають повітря у приміщенні.
  4. Відсік для золи, совок, вмонтовано у нижній частині печі, він служить як і регулятор подачі кисню з низу при розпалюванні дров, так і для очищення золи, при цьому процес обігріву є безперервним. Такого не має у конструкціях булер’ян, що не зручно у користуванні.
  5. Водяний теплообмінник також можливо встановити, для цього найкраще підходить верхня частина печі, де згорає суміш газів та найвища температура.
    Для цієї конструкції потрібен накопичувач теплої води, труби виставленні за рівнем або якщо пластикова система, тоді потрібна безперебійна система подачі електрики в водяний насос, в інакшому випадку можливий перегрів та виходу з ладу опалювальної системи.
  6. Транспортування теплого повітря у інші кімнати без допомоги вентиляторів. На піч монтується кожух з трубами схожими на вентиляційні та розводиться по приміщенням під стелею, потім ця система закривається декоративними панелями.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!