Печі, буржуйки

Буржуйки на дровах

Створена спеціально для польових армійських умов конвекційна пічка буржуйка «Турбіна» чудово зарекомендувала себе в умовах АТО. Після отримання великої кількості позитивних відгуків було ухвалене рішення про початок серійного виробництва. Ми постійно розширюємо асортимент продукції, покращуючи її якість.

Переваги чавунні печі на дровах «Турбіна»:

  • Економічність.
  • На вітчизняні буржуйки ціна значно нижча за інші опалювальні прилади.
  • Ефективність — практично з перших хвилин до приміщення поступає тепле повітря. Цьому сприяють, зокрема, збільшені майже вдвічі проти булерьяну кількість і площа радіаторів.
  • Простота монтажу та експлуатації. Навіть популярна буржуйка булерьян менш зручна для користувачів. Зроблений у вигляді совка зольний відсік відзначають усі, кому довелося працювати з нашою піччю.
  • Безпечність.
  • Можливість монтажу водяних радіаторів.
  • Збереження у приміщенні комфортного рівня вологості.

Для яких приміщень варто купити буржуйку на дровах «Турбіна»

Типи опалюваних приміщень

Коли постає питання про облаштування автономного опалення будинку, промислових чи технічних приміщень, теплиці тощо, печі на дровах виявляються найзручнішим і найраціональнішим рішенням. Обмежень по використанню «Турбін» за типом приміщень немає.

Врахуйте особливості приміщення

Різні моделі «Турбін» призначені для опалення об’єктів розміром від 40 до 2000 м3. Визначити опалюваний об’єм можна просто, перемноживши ширину, довжину й висоту приміщення. Для високих приміщень доведеться обрати більш продуктивну піч, адже тепле повітря піднімається вгору. Також враховують тепловитрати об’єкту.

Особливості експлуатації «Турбін»

Достатньо просто купити буржуйку, а на монтаж потрібно буквально пару годин з «перекурами». Саме тому наші буржуйки Київ та інші міста, не кажучи вже про невеликі населені пункти, зустріли як давно очікувану й бажану новинку.

Залежно від моделі довжина дров складає 0,4-1,1 м. Одного завантаження достатньо на 3-5 годин горіння. Добова витрата — 25-30 кг дров.

Після утворення жару необхідно повністю прикрити нижню подачу повітря. При дозавантаженні додають 3-5 дровин, щоб не закривати жар, який є джерелом тепла.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!