Котли твердопаливні

Твердопаливні котли тривалого горіння нового покоління

В Україні й сьогодні дехто переконаний, що використання природного газу зручніше за опалення будинку твердопаливним котлом. Після значного підвищення ціни «блакитного палива» на його користь залишається один аргумент. Опалення може бути повністю автоматизоване й працювати абсолютно без втручання людини, забезпечивши сталу температуру в оселі. Особливо дієвим цей аргумент виглядає, якщо порівнювати газовий котел з дідівською грубкою. Адже сучасні котли на твердому паливі вимагають до себе набагато менше уваги й дозволяють повністю уникнути коливань температури в приміщенні.

Твердопаливні котли: ціна, можливості, переваги

Сьогодні, коли переваги газифікації суттєво нівельовані, попит на котли на тверде паливо стабільно зростає. Тож не дивина, що виробництво такого обладнання було швидко освоєне на вітчизняних підприємствах. Нині твердопаливні котли українського виробництва успішно конкурують з закордонними аналогами не лише ціною.

Котли на тирсі й інших видах нетрадиційного палива

Чи не головною перевагою, яку демонструють вітчизняні котли довготривалого горіння, є те, що створено їх з урахуванням місцевих умов. Наприклад, досить активно купує котли на дрова Львів, ціни на такий вид палива тут стабільні й доступні. Водночас враховується й наявність відходів деревообробки. Стрімкий розвиток сільського господарства зумовив збільшення маси рослинних відходів, що теж можуть бути використані як паливо. Купуючи твердопаливні котли, Вінниця враховує нові можливості. Наявність у великій кількості торфу впливає на те, які обирає твердопаливні котли Чернігів. Але сьогодні віддавати перевагу одному типу палива недалекоглядно. Наприклад, котли на вугіллі, якщо вони не можуть використовувати інші види палива, можуть виявитися невигідними й незручними.

Розвиваючи твердопаливні котли, Україна пішла іншим шляхом. Найкращим виходом виявилася «всеїдність» котлів, здатних працювати на вугіллі, дровах, відходах деревини, брикетах тощо.

Економні котли тривалого горіння

Багатопаливність котлів є, мабуть, одним з головних чинників, що дозволяють економити кошти. У різних регіонах ціни на різні види палива суттєво різняться. Навіть в одному місці протягом року коливання цін на різне паливо може бути досить суттєвим. В умовах такої нестабільності можливість вибрати й використовувати найдешевше паливо має велике значення. Придбати багатопаливне сучасне обладнання вигідніше, ніж просто купити котел на дрова, нехай навіть за меншою ціною.

Піролізні котли

Під час нагрівання будь-якого палива відбувається виділення з нього летючих речовин. Цей процес отримав назву «піролізу». Частина таких речовин згоряє. Але за звичайних умов спалювання значна частина їх буквально «вилітає в трубу». Таким чином ми не просто нераціонально використовуємо паливо, а ще й отруюємо повітря, яким самі ж і дихаємо. Набагато раціональніше купити твердопаливний котел, у якому такі летючі речовини спалюються окремо, забезпечуючи суттєве підвищення коефіцієнта корисної дії котла й значно чистіші викиди в атмосферу.

Автоматика

За економію треба платити. Практика свідчить, що повністю оснащені автоматикою твердопаливні котли Київ купує частіше, ніж віддалені регіони. Ми вважаємо, людям потрібно пояснювати що якісна сучасна автоматика — це розумна інвестиція не лише в зручність і комфорт. Економія палива дозволяє досить швидко окупити додаткові витрати.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!