Грануляція

Гранулятор пелет — основа високорентабельного перспективного бізнесу

Підвищення цін на енергоносії спонукало до активного пошуку нових перспективних джерел енергії. Наприклад, гранулятор тирси дозволяє почати використовувати як паливо відходи деревообробки, які ще донедавна накопичувалися горами, підвищуючи пожежну небезпеку.

Купити гранулятор

Раніше використання гранульованого палива стримувалося двома факторами.

  • Через відносно дешеве паливо грануляція пеллет була нерентабельною, через що займатися виробництвом такого палива було невигідно. Сьогодні ситуація на ринку кардинально змінилася.
  • Придбати економічний гранулятор соломи та інших відходів з достатньою продуктивністю було неможливо. Тож брак відповідного обладнання також стримував розвиток альтернативної енергетики. Тепер усім бажаючим гранулятор опилок купити Україна надає чудові можливості.

Таким чином, сьогодні створені чудові умови для того, щоб енергоносії, які ми роками буквально втоптували в багно, нарешті знайшли використання за призначенням.

Гранулятор для пелет — універсальне обладнання

Рентабельність цього унікального обладнання забезпечується не лише високим попитом на нові види палива. Для того, щоб воно почало працювати як гранулятор кормів, потрібне мінімальне переобладнання, яке навіть у фермерському господарстві можна провести власними силами. Маючи власний гранулятор комбікорму, господарство отримує змогу використовувати власні високоефективні корми з різноманітної сировини (макухи, висівок, трави чи трав’яної муки, бурякового жому тощо). Адже тварини й птиця краще поїдають саме гранульовані корми й швидше набирають вагу. Під час гранулювання є можливість контролювати вміст у кормах вітамінів та інших добавок, що дозволяє використовувати їх набагато ефективніше. Отже, рішення купити гранулятор пеллет надає можливість забезпечити свої технологічні та інші приміщення теплом, а тварин кормами з мінімальними витратами. Зменшення ж витрат забезпечує додаткові конкурентні переваги на ринку, що сьогодні дуже важливо.

Як вигідно гранулятор купити

Важливо не просто купити прес-гранулятор, а й забезпечити його обслуговування, забезпечення комплектуючими, проведення ремонту. Наша компанія, продаючи гранулятор опилок, забезпечує його повний супровід.

  • Обладнання нескладне, але ми готові надати послуги з навчання персоналу, що з ним працюватиме. Для того, щоб засвоїти всі операції, включаючи переобладнання на роботу з різною сировиною, виробництво гранул різного типу й розміру, достатньо кількох днів.
  • Поставляючи гранулятор для тирси чи всю технологічну лінію, ми перевіряємо роботу обладнання на місці.
  • Надається повне гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням усіх необхідних комплектуючих.

Враховуючи невеликі розміри обладнання, місце для нього знайдеться навіть у невеличкому господарстві. Користь від гранулятора у багато разів перевершує витрати на його придбання, роботу й обслуговування.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!