Пелети власного виробництва

Характеристики

Діаметр:
8 мм
Зольність:
1%
Вид деревини:
сосна

Тверде біопаливо заощаджує не лише кошти

Враховуючи необхідність максимально раціонально використовувати енергоресурси, що їх Україна змушена імпортувати, цілком закономірним є перехід на біопаливо.

Паливні пелети з різноманітної сировини

Сьогодні все частіше використовують не лише традиційні дрова й торф. Відходи сільського господарства, деревообробної та переробної промисловості являють собою чудову сировину, з якої виготовляють брикети та пелети для опалення. Спалювання спресованих відходів має істотні переваги не лише перед використанням тієї ж біомаси без попередньої підготовки, а й у порівнянні з застосуванням традиційних видів твердого палива. Не кажучи вже про те, що пелети з сосни, соломи, лушпиння тощо дозволяють використовувати для опалення відходи, що раніше здебільшого просто забруднювали довкілля.

Паливні гранули (пелети) — біопаливо майбутнього

Коли ми говоримо про палети для котлів, ціна виявляється не єдиною, хоча й суттєвою перевагою такого палива. На користь пелет можна привести ще безліч аргументів:

  • можливість автоматизації системи опалення;
  • гранули реалізуються за вагою, а не об’ємом чи «машинонормами», що забезпечує точність відпуску;
  • якість гранул стабільна;
  • деревні гранули постійно є в наявності;
  • теплотворна здатність деревних гранул у два рази вище за такий показник сухих соснових дров;
  • якщо використовувати пелети, Україна поступово ставатиме чистішою в екологічному плані, адже при спалюванні цього палива попіл можна використовувати як добрива, а викиди в атмосферу мінімальні;
  • зважаючи на високу теплотворну здатність та компактність, для гранул потрібне приміщення у 2,5-3 рази менше, ніж для дров, відповідно зменшуються транспортні витрати.

Важливо й те, що сьогодні купити пелети можна набагато простіше, ніж вугілля й дрова.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!