Купити твердопаливний котел тривалого горіння

Сьогодні, говорячи про переваги природного газу перед твердим паливом, ми нерідко порівнюємо газові котли зі старими добрими грубками, якими опалювали домівки ще наші дідусі. Сучасні твердопаливні котли тривалого горіння значною мірою нівелюють ці переваги.

Що таке піролізні котли

Під час нагрівання будь-якого палива з нього виділяються газоподібні горючі речовини. У традиційних грубах та котлах значна їх частина буквально вилітає в трубу. Сучасні котли обладнують додатковою камерою, у якій відбувається спалювання цих самих піролізних газів. Внаслідок цього значно підвищується теплова віддача теплового обладнання. Пропоновані сьогодні на ринку твердопаливні котли українського виробництва відносяться саме до такого типу.

Твердопаливні котли: ціна, функціональність, вибір

Перш за все зазначимо, що з виходом на ринок вітчизняних виробників значно розширився асортимент пропонованих котлів. Водночас вони стали значно доступнішими. Сьогодні можна купити котел на дрова або під вугілля. Але споживачі віддають перевагу частіше універсальним твердопаливним котлам з різним рівнем автоматизації.