Піч Турбіна 200

Цены

4350 грн. грн. товщина металу топки 3мм
4600 грн грн. товщина металу топки 4мм

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб.::
200
Товщина металу, мм::
3-4
Вид палива::
дрова, відходи деревини, брикети
Потужність в кВт::
12-18
Середня потреба палива, кг\год::
1-3
Потік повітря, м\куб\хв.::
6-8
Діаметр димоходу, мм::
120
Висота, мм::
800
Ширина, мм.::
450
Ширина, мм.::
450
Вага котла(без води), кг.::
43-52
Гарантія, роки::
1

Піч конвекторна Буржуйка “Turbina – 200” призначена для середніх розмірів приміщень, таких як: будинки, дачі, гаражі, магазини, склади, теплиці парники, СТО та інші споруди об’ємом до 200 м.куб.

Піч піролізного типу, має подовжені радіатори та більшу камеру згорання, що збільшує потужність печі.

У дверцях печі розташовані канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

Її конічна форма, краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі, та краще прогріває ваше помешкання.

Знизу вмонтовано зольний відсік – совок, він служит як і регулятор подачі кисню з низу при розпалюванні дров, так і для очищення золи.

По бокам знаходяться повітряні радіатори, які забирають на себе частину тепла від печі та краще прогріває повітря яке проходить через них.

Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб радіатори краще нагрівались, також вони служать, як і ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.

Середня потреба палива 1 – 3 кг/год.

Поради для користування

При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Якщо заповнити піч дровами до верху, газам не буде місця над дровами і вони просто будуть виходити на зовні.

Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимально допустимі показники, при яких піч буде працювати не економно або не прогрівати приміщення до потрібної температури, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

ЗАКАЗАТЬ

Спасибо за Вашу заявку!