Піч Турбіна 120 з варочною поверхнею

Цены

3350 грн. грн. товщина металу топки 3мм
3550 грн грн. товщина металу топки 4мм

Характеристики

Обєм приміщення, м.куб.::
120
Товщина металу, мм::
3-4
Вид палива::
дрова, відходи деревини, брикети
Потужність в кВт::
8-15
Середня потреба палива, кг\год::
1-3
Діаметр димоходу, мм::
120
Висота, мм::
700
Ширина, мм.::
450
Довжина(Глибина), мм::
450
Вага котла(без води), кг.:
32-40
Гарантія, роки::
1

Піч конвекторна, буржуйка з варочною поверхнею “Turbina – 120” призначена для не великих приміщень, таких як: сторожки, гаражі, літні кухні, битовки, на тим часове будівництво та інші споруди об’ємом до 120 м.куб.

Піч піролізного типу, має радіатори та у дверцях канали для транспортування кисню у верхню частину паливної камери, де кисень змішується з газами та згорає над дровами.

Буржуйка має конічну форму, така конструкція краще прогріває повітря, яке проходить по усім стінкам печі, та краще прогріває ваше помешкання.

По бокам знаходяться повітряні радіатори, які забирають на себе частину тепла від печі та краще прогріває повітря, яке проходить через них.

Всі радіатори зварені непереривним швом, щоб вони краще нагрівались, також вони виконують роль як ребра жорсткості, не даючи печі деформуватись і не дають печі нагрітися до почервоніння, що збільшує термін її придатності.

Знизу вмонтовано зольний відсік – совок, він служит як і регулятор подачі кисню з низу при розпалюванні дров, так і для видалення золи.

Середня потреба палива 1 – 3 кг/год.

Поради для користування:

При повторному завантаженні паливом, бажано не прикривати жар повністю, від жара йде багато тепла та краще прогріваються стінки печі. Також жар розпалює суміш кисню та газів, які знаходяться над дровами, після чого піч краще прогрівається. Якщо заповнити піч дровами до верху, газам не буде місця над дровами і вони просто будуть виходити на зовні.

Для кращої роботи та економії буржуйки, вибирайте піч з запасом, на сторінці вказані максимальні показники, тобто вибирайте на 30 – 50 % менше об’єму приміщення.

ЗАКАЗАТЬ

Спасибо за Вашу заявку!