Печі, буржуйки

Піч буржуйка конвекційного типу “Турбіна” була розроблена спеціально для воїнів АТО і пройшла тестування в польових умовах. Лише після отримання безлічі позитивних відгуків від захисників нашої держави, ми прийняли рішення запустити в серійне виробництво печі буржуйки, надпотужні повітряні котли “Турбіна”. Відтоді ми постійно оновлюємо асортимент і покращуємо якість нашої продукції. 

Переваги наших печей:

  • економність;
  • потужність, швидкість нагріву приміщення (нагріває повітря з перших хвилин роботи);
  • простота в монтажі та обслуговуванні (попіл потрапляє в зольний відсік, який зроблений у вигляді совка, чого не має піч-булерьян);
  • радіаторів у два рази більше ніж у звижайних булер’янів;
  • наші печі на дровах не пересушують повітря та не спалюють кисень;
  • безпечність (не обпалюють предмети і рослини, що знаходяться поряд з буржуйкою);
  • водяний обігрів радіаторів, встановлення водяного теплообмінника, що також додає тепла.

Для яких приміщень підходять наші пічки?
Печі конвекційні Турбіна чудово підходять для опалення будинку, складу, автомийки, сто та ін. Якщо Вам потрібна буржуйка в гараж або буржуйка на дачу – зверніть увагу на наші пічки на дровах українського виробництва.

Також це ідеальний варіант, якщо Ви шукаєте економне опалення для виробничого приміщення, кафе, магазину тощо.

Ми впевнені, що, купивши нашу піч буржуйка, ви будете задоволені на всі 100% якістю її роботи!

Піч Турбіна радіаторного типу тривалого горіння на дровах (в народі – просто буржуйка) призначена для повітряного опалення приміщень об’ємом від 40 до 2 000 кубічних метрів. Щоб обрати оптимальну модель пічки для свого випадку, вирахуйте об’єм приміщення, в яке ви плануєте встановити буржуйку.

Як вирахувати об’єм приміщення?

Дуже просто! Припустимо, параметри такі: ширина 6 м., довжина 7 м., висота 3 м. Перемножуємо між собою ці три показники (6 х 7 х 3), отримуємо 126. Це і буде об’єм вашого приміщення в кубічних метрах.

Особливості експлуатації пічок Турбіна

При розпалюванні печі відразу після появи деревного вугілля перекрийте повністю нижню подачу повітря.

Піч буржуйка працює від жару і дає багато тепла за допомогою радіаторів, розташованих з обох її сторін. При повторному завантажуванні не кладіть в топку багато дров, оскільки вони прикриватимуть жар, який гріє стінки печі. Достатньо підкинути 3-5 дровини. Цього буде достатньо ще на 3-5 годин обігріву. Довжина дров, які можна завантажувати в піч, складає 40 – 110 см. в залежності від моделі). Горіння на одному завантаженні триває до трьох годин. Споживання печі за робочий день (8 годин) становить 8 – 10 кг дров з будь-якої породи деревини. Аби піч працювала максимально ефективно, рівномірно розкладайте дрова по колосниках.

ЗАКАЗАТИ

Спасибо за Вашу заявку!